Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW eredeti telepités probléma...

Lsiens kérdése:

WoW eredeti telepités probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megvettem a battlechestet regeltem már aktiváltam is az Add a game key fül alatt a kódot ami a cd-n volt. De amikor elkezdem telepíteni írja hogy ACTIVATE YOUR NAME, meg I have already activated. Na most az a gond hogy rámegyek hogy ACTIVATE YOUR NAME és beadja a Battle.Net oldalát és azt irja hogy An error has occurred. Mit csináljak? Ha a másikra megyek nem történik semmi.

2012. okt. 30. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Amint írtad már aktiváltad, ezért nem kell mégegyszer, választ a "I have already activated" lehetőséget.
2012. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor nem csinál semmit hiába várok.
2012. okt. 30. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy semmit? Nem megy tovább, vagy eltűnt az egész? Nem települt fel?
2012. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már feltelepítettem. Csak összekeveredett a Tauri fájlokkal és zavarták egymást. Most telepítem újra.
2012. okt. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!