Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3-ban játékkezdésnél...

The Sims 3-ban játékkezdésnél jár valamennyi SimPoint?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 08:46
 1/5 Lunala ***** válasza:
Ha igen, akkor rá van írva a borító hátuljára(és/vagy elejére is), hogy ha regisztrálod a játékodat a thesims3.com oldalon, akkor ajándék simpointokat kapsz.
2012. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert én úgy emlékszem h mikor regisztráltam azt írta h kapok 1000-t de ezt nem kaptam meg.
2012. okt. 30. 15:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetek?
2012. okt. 30. 15:13
 4/5 Lunala ***** válasza:

Sajnos nem mindig számolja fel :/ Mostanában olyan gondok is vannak, hogy bár eredeti a játék, de nem engedi regisztrálni a terméket.


Egyébként az is lehet, hogy lejárt már az a simpoint akció. Ha jól emlékszem, akkor a Háziállatok kiegészítőben volt egy olyan kis szórólap szerűség, hogy egy bizonyos napig volt érvényes a kódbeváltás. Egyik ismerősömnek ezért nem engedte letölteni a hozzá járó Állatos boltot.

2012. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen állatos van és ugyan ez, de nem írta h hol kellene beírni csak azt h kaptam 1000
2012. okt. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!