Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-as Dark souls alap játékra...

Ps3-as Dark souls alap játékra hogy tudnám rárakni a prepare to die kiegészítőt?

Figyelt kérdés
Storen néztem de egyáltalán nem találtam. Alap játék van meg,+ felnyomta a legujjabb patchet azt ennyi.Ötlet?
2012. okt. 29. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit mondasz az egy különleges kiadás szerintem (külön kiadás) és nem kieg formájában érhető el
2012. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit olvastam hírt róla az az volt hogy pc-re jelenik meg a prepare to edition bövitett tartalomma. Majd írták utána hogy ezt a konzolosaknak is elérhetővé teszik dlc formájában. Na ez úgy tűnik elmaradt, mert csak külön kiadásként jelent meg konzolra, dlc-ként nem lehet letölteni ahogy néztem:S
2012. okt. 29. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, elméletileg le lehet tölteni 15dolcsi körül ps3an vagy pedig meg kell venni a prepare to die-t:/
2012. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!