Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani olyan videójáté...

Tudtok mondani olyan videójátékot ami olyan mint a garry's mod csak nincsenek benne durvaság?

Figyelt kérdés
Olyan játékra gondolok ami tiszta szabad játék csak nincsenek benne ilyen durva dolgok mint pl.:vér,ölés meg ilyenek.
2012. okt. 25. 19:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
írna valaki valamilyen játékot?
2012. nov. 2. 17:34
 2/13 BlackEs válasza:
Figyelj a Garry's mod is egy szép játék, nekem legalább már csak a sandbox stílus miatt jött be. Nem kötelező direkt berakni 1 háborús övezetet, én most is 1 repülőtéren dolgozom ami automata minden irányból. Például megy rajta a csomaghordó futószalag, van a be csekkolópontokon metál detektor,váróterem, őr bódék, működő sorompó és a kifutón éjjeli kivilágítás, és letöltöttem külön csak ennek a projektemnek 14 fajta npc repülőt amik felszállás után el teleportálnak az égben, persze látótávolságon kívül és mondjuk a pálya és az egész komplexum túl oldalán érkeznek meg a leszálló pontra. Én pont ezért ajánlom neked ezt a játékot hogy nem kötelező direkt 1 zombi apokalipszist gerjeszteni a mező közepén, inkább legyél te is kreatív és építs 1 interaktív várost. Vedd fel videóra és csinálj sorozatot. :) De ha még ezek után sem tetszik a játék igazán vagy netán 1 kisebb gyereknek szeretnél játékot mutatni akkor tudom neked ajánlani a minecraftot. Az is a kreativitásról szól, és teljesen gyerek barát. Pixel világban építhet a játékos különféle blokkokból mindenféle formát, alakzatot vagy épületet, netán 1 egész várost felhúzhat egyedül vagy barátokkal a multiplayer játékmódban. Én a helyedben maradnék a gerry's mod játéknál de játszok a minecraftal is néhanapján. Ha gondolod akkor küldök torrent linket hogy hol érdemes leszedni a minecraftot mert amúgy fizetős lenne a játék. Remélem hogy segítettem neked. Üdv.: Black
2012. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ!a minecraftot már ismerem.de nem azzal van a bajom, hogy nem tetszik a játék hanem azzal, hogy olyan dolgok vannak benne amik nem nekem valóak.Szóval a minecrafton kívül valami más játékot ami nem stratégiai én nincsenek benne küldetések.Nem baj ha nincs mert végül is van élet a számítógépen kívül is :)
2012. dec. 17. 19:50
 4/13 A kérdező kommentje:
na meg a minecraft-ban is vannak zombik meg ilyen ijesztő lények!Legalább is számomra ijesztőek
2012. dec. 17. 19:51
 5/13 BlackEs válasza:
Szia. Csak azt szeretném akkor megkérdezni hogy körülbelül mennyi időseknek szánt játékot keressek? Mert így sajnos nem tudok e szálon elindulni neked a keresésben. Ha megadnál 1 életkort vagy legalább a nemedet hogy most fiús játékokat keressek vagy éppen ez az hogy lányoknak szánt szoftvereket, akkor szívesen segítek és több időt is rászánok neked hátha találok valamit. Üdv.: Black
2012. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem a célzást!én 12 éves vagyok és 12 éven felüli játékot nem kérek mert felizgat sajna :(
2012. dec. 18. 17:07
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és fiú vagyok.
2012. dec. 18. 19:37
 8/13 A kérdező kommentje:
ja a korhatára bármilyen lehet
2012. dec. 19. 19:55
 9/13 A kérdező kommentje:
na találtál valamit?
2012. dec. 24. 12:01
 10/13 BlackEs válasza:
Szia. Igen találtam néhányat, először 4 építkezős és szabad játékmóddal is rendelkező játékot mondanék. Sims City 4 Deluxe Edition, Lego Digital Designer, From Dust, Cityes XL 2012, Anno 2070 kiegészítővel együtt. A Lego-s játék csak 1 építési szoftver, ténylegesen nem lehet vele játszani de szerintem attól még elég jópofa hogy bármit fel tudsz vele építeni. Ja és lehet hogy ezeknek a fele stratégiai de attól még nagyon is jó játékok. FPS szériából még mindig nem tudok neked mást javasolni a Minecraft on és a G mod on kívül, sajnos azt nem találtam. A játékokat szerintem próbáld ki. Ja és akkor mondanék 1 racing játékot is hátha tetszeni fog a Need For Speed World. Szabad játékmód és szigorúan online. Ja és ha az utóbbit választod kipróbálásra akkor szerintem velem is fogsz majd találkozni mert aktív NFS W ző vagyok. Ha ténylegesen is akarsz velem versenyezni vagy játszani akkor megadom az e-mailemet vagy amit akarsz és majd meg beszéljük. :)
2012. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!