Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a PlayStation-nak?

Mi a baja a PlayStation-nak?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom és beteszek egy discet akkor valami olyat ír ki hogy play station and play station 2 disc megy ilyesmi. Pedig garantáltan ps2 lemezeim vannak és kb 5 éve nyomom őket. Szerintetek mi a baja? Lehet vele valamit kezdeni?

2012. okt. 23. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olvasófejet kell cserélni vagy meg kell tisztítani.
2012. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Remélem ez a baja :)
2012. okt. 23. 18:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyépként csak 2 játékot játszik le.A többit nem.Még mindig az lehet a baja?
2012. okt. 23. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám nekem a dupla rétegű lemezre készült játékokat nem olvasta pl: Granturismo 3. vagy 4.részét,pedig jó lett volna.Állítólag az olvasófej miatt.Hozzáteszem akkor 6 éve meg volt már a PS2-es.
2012. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az összes lemezem másolt,de régebben az összes futott.Most csak pár van ami fut
2012. okt. 24. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Gáz a olvasófejeddel. Nekem is van egy öreg ps-em kb 5 éve vettem 2 évig nem használtam tavaly ilyenkor kezdtem el játszani rajta mert akkor hoztam el az összes cuccomat ide barátnőmhöz és akkor ez is előkerült, és nekem is csak néhányat vitt, meg azokat amiket frissen írtam ki. Én 1 hónapig túrtam a netet hogy mi lehet a baja, megtisztítottam meg minden, akkor már több minden ment rajta de még akkor sem volt az igazi meg csomószor megakadt, végül meguntam elvittem szervizbe ott kapásból amint megnézte a srác egyből rávágta hogy cserélni kell az olvasófejet. Mert ezek általában 4-5 évig bírják utána már gyakoribbak az olyan gondok hogy nem képesek rendesen olvasni, főleg a mínuszos lemezeket vagy a karcos pluszosokat sem. Másrészt ha pluszos lemezre ír az ember játékot az jó mert az minőségibb valamivel, és vastagabb így kevésbé rongálódik meg hogy a ps ne tudja vinni, és sokkal jobb úgy mert már az öregebb olvasófej is jobban elvinné még. Szóval javaslom a fej cserét.
2012. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. nov. 17. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!