Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » STALKER-hez hasonló, de nem...

STALKER-hez hasonló, de nem "szörnyeteges" játékot tudtok?

Figyelt kérdés

A minap egy haverom javaslatára elkezdtem játszani a STALKER Shadows of Chernobyl c. játékkal, és maga a játékmenet (aránylag kötetlenül szaladgálok, küldetések vannak, innen-onnan szedegetek össze mindenféle felszerelést, lövöldözök össze-vissza, mindezt egész valósághű módon) nagyon tetszik, csak egy problémám van. Valamiért ez a zombis-mutánsos-szörnyeteges sztori nem igazán jön be.


Van olyan játék, ami hasonló játékmenetű, de kevésbé valóságtól elrugaszkodott, és inkább ember-ember küzdelemről szól? Vagy nincs is, és barátkozzam össze a zombikkal?


A legtriviálisabb megoldások is érdekelnének, lévén ez az első fps, amivel eddig játszottam, sokkal inkább a történelmi-stratégiai játék a műfajom, de ez az egy nagyon megfogott...


Köszi!

Matyi



2012. okt. 23. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
I am alive
2012. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Doki BIRKA válasza:
Szerintem ne "barátkozzam össze a zombikkal" inkább mészáróld le őket és igen érdekes történet fog kikerekedni+ clear sky+ call of pripyat ezek is S.T.A.L.K.E.R JÁTÉKOK FPS játékok ritka amiben nincs szőrnyek amiben nincs az meg nagyon kőtött Battlefield KATONAI JÁTÉK REMÉLEM SEGITETEM
2012. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Fallout3 GOTY Igazi posztapokaliptikus hangulat kihagyhatatlan játék.

A Fallout New Vegas igaz más hangulatú de szintén egy zseniális alkotás.Mindkettő játék választható nézettel külső-belső igény szerint egy gombnyomással választható játék közben is.

Nagyon rá lehet kockulni én függő lettem.

2013. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még a The Elder Scroll:Skyrim című játékot kifelejtettem a szórásból.És azt elfelejtettem mondani mindegyik játék Open World vagyis hatalmas szabadon bejárható területtel rendelkezik+ a Skyrim váltható nézetes.
2013. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dallass válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Metro 2033 és Metro Last Light nevű játékot.
2019. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!