Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 3 szarul van...

A Battlefield 3 szarul van optimalizálva, vagy a grafikai motor miatt ilyen nagy a proci igénye?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert egy 2 magossal is szaggat a játék elvileg...

2012. okt. 22. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Árnyékok kikapcs, textúrák lejjebb és talán normálisan fog menni.
2012. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek mediumon nem szaggat 2 magossal, de ez nyilván a proci minőségétől is függ. És ez nem szarul optimizáltság, elfut egy újabb 2 magoson, a játékok mindig is fejlődtek csak az volt a kérdés, hogy mennyire nagy lépéssel. (ma már átlagos gépnek számít ami bf3at elviszi)
2012. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor nekem alsó kategóriás gépem van :D
2012. okt. 22. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 magossal is szaggat.
2012. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem a proci miatt van.
2012. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gyenge géped van és nem viszi az újabb játékokat, akkor nem a játék a hibás.
2012. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sapphire hd 7770-el meg core 2 duo e5700 3ghz-d procival fps lagjaim voltak elég durván és azért egy intelcore i.3 ami két magos és van benne +2 ht ami 4 szálon megy az jó hogy már elbír vele .. 2 magos elavult régóta fel kell fogni kell venni 4 vagy több magosat meg egy átlagos mai vga-t és lehet játszani
2012. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!