Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Blacklist, de...

Mit gondoltok a Blacklist, de leginkább az egész Splinter Cell sorozatról?

Figyelt kérdés

Hello!


Ti mit gondoltok a jövő évben kijövő új Splinter Cell-ről, illetve az egész sorozatról úgy általánosan? Én azt gondolom hogy a Blacklist-nek semmi értelme, egyáltalán bele sem illik a sztoriba, hiszen Sam végleg befejezi a kémkedést, mert *SPOILER* meg kellett ölnie a legjobb barátját és a lánya haláláról szóló álhírek miatt teljesen összeomlott *SPOILER VÉGE*


Kicsit Activision feelingem van ettől az SC sorozat jövőjétől, szerintem a Conviction tökéletes befejezése lett volna a történetnek, DE NEEEM! Nekik kell a léé! -.-" Szerintem egy sz*r lesz a Blacklist, pontosabban nem fog beleilleni a sorozatba + más lesz Sam Fisher hangja (az első résztől a Conviction-ig ugyanaz a hang alakította). Maga a sorozat szerintem nagyon-nagyon király és nagy rajongója vagyok, szerintem nagyon jó a sztori a kialakítás meg minden rohadtul tetszik de nemtom mi lesz ebből....


Ti mit gondoltok?


2012. okt. 20. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A Blacklight nem 2013 tavaszán jön? o.O
2012. okt. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Blacklist*
2012. okt. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jövő év az 2013 ;)
2012. okt. 22. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
ja hát úgy
2012. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!