Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Te honnan vennél Xbox-ra...

Te honnan vennél Xbox-ra játékot (boltból, nem interneten)?

Figyelt kérdés
Szóval te melyik boltba mennél be, ha játékot szeretnél venni? Media markt? Tesco? 576k byte? Nem neten akarom rendelni(megvan az oka)! Köszi, megy a zöld kéz minden normális válaszért!
2012. okt. 20. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

A Console Corner Üzletet ajánlom nézd meg a kínálatukat jó áron vannak a játékok és ha jól tudom cserélgetheted is őket némi ráfizetéssel.

2012. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ja és Colin Konzol Játékok ott is nézz körül szintén egy jó kis bolt.

2012. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Tescot media marktot biztos nm ajánlom. Én 576 ban veszemnvagy a konzol vilkágról rendelem ők nagyon megbízhatók és nem bankártyával kell fizetni ami nálam plusz pont de a te netről nem akarsz biztos nyomós oka van.
2012. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az xbox-ot is neten rendeltem, a telefonomat is, stb..nem félek a neten rendeléstől, van gyakorlatom benne, csak nem akarom nagy dobra verni itthon, hogy veszek egy 10.000 ft-os játékot..ennyi :) ezt ne is firtassuk,( megkeresem az árát)..mondjuk még az xbox-rol sem sokat tudnak, még azt sem, hogy igazából mire is való XDD

A lényeg, hogy a tesco, media markt túlárazza oké, nézzem az 576-ban? Jöhetnek még tippek, zöld kéz mindenkinek, köszi! :)

2012. okt. 21. 10:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondták is, de tényleg igaz, hogy az 576-ban k..rva drágák a játékok!! :S most nézegettem neten. Használtat nem akarok, lehet csak internetes rendelés lesz a vége, nálam 10.000 ft a határ egy játékért, de ez is különleges eset mert a Nfs most wanted 2012-ről van szó! :D Esetleg nem tudtok egy olyan Xbox kereskedést ami országos hálózat és esetleg van boltjuk Debrecenben?
2012. okt. 21. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
consolecorner vagy konzolokszervize! Használtak is vannak elég jó áron!:)
2012. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. okt. 21. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Van liveod?
2012. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen van most csak kipróbálom mert 200 ft egy hónapos gold..
2012. okt. 22. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!