Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Más is észlelt problémát a...

Szasz89 kérdése:

Más is észlelt problémát a Dance Central 2 nevű szoftverrel RGHzott Xbox360 Slim-en? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Akár az eredeti lemezt teszem az olvasó tálcájába, akár átkonvertálom GOD-ba (ami a live-ról letöltött játékok formátuma) és azt indítom el, ugyanaz a hiba lép fel.

A jelenség a következő:

Betölt a menü, beállítások, zeneválasztás minden rendben megy. Függetlenül attól, hogy 1 vagy 2 játékos módot választok a töltőképernyőnél nem jutni tovább, csak a végtelenségig nézem, hogy tölt (az háromszöges animáció se fagy le), de sosem kezdődik el maga a táncolás.



2012. okt. 20. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen dashboard van a gépeden? Szerintem lehet , hogy frissítést igényelne..Ennek részletes leírását megtalálod itt: [link] :) Remélem segítettem :)
2012. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2.0.15574.0

Én is gondoltam már erre, de a gép nem régi és ez a dashboard még a Dance Central 3-hoz is jó kellene, hogy legyen (annak is ugyanez a baja) hivatalos leírás szerint.

Potyára talán megpróbálkoznék egy frissítéssel, de a tálcakiadó gombbal sajna nekem fekete marad a képernyő és nem tudom megnézni a CPU kulcsom.

Elbaltázok valamit, ha csak úgy natúrba frissítem a Microsoft dashboard frissítésével?

2012. okt. 22. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem :/ Lehet meg kéne kérdezned valaki komoly szakembert egyet tudok is ajánlani ha érdekel privi! :)
2012. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!