Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable:The Journey mi a vélemén...

Fable:The Journey mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Én ki játszottam eddig a Fable 1-2-3 részét nem is egyszer.Az első nagyon tetszett a második konzolon jól sikerült lett,a harmadik már kevésbé tetszett,de azért elment.

De ez az új Fable valami szörnyű láttam róla videókat, nekem nagyon nem tetszik.

Van valaki aki játszott már vele?

Ti mit gondoltok róla?



2012. okt. 19. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Részemről egy remekmű lenne ha nem fps nézet lenne.
2012. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nem tetszet egy kicsit se kár volt elrontaniuk
2012. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZAR!!!!!!
2012. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? :S gyűlölöm a kinectes játékokat :D legszívesebben széttördelném az összeset, de a fable valahogy mégis lenyűgözött, bár 2.szor már nem játszanám ki nagyon tetszett leginkább a története... Nem azért játszottam vele napi 5 órát, mert jó volt az őrült koboldokat kinyírni, hanem mert érdekelt, hogy mi lesz a vége nagyon tetszett, és mindenkinek ajánlom!!
2014. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!