Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Befagyott tekkit (minecraft)...

Befagyott tekkit (minecraft) mentést helyre lehet valahogyan állítani? Aki képes rá írjon!

Figyelt kérdés

A survive mentésem 24 óra+ játék után fogta magát és befagyot. (nem Crash képernyő hanem fagyás) Akár hányszor újra betöltöm, csak egy álló képet látok és ennyi :(


Valaki tudna csinálni vele valamit, vagy van erre megfelelő program ? Ha erre nincsen megoldás akkor le tudjátok írni hogy a pálya Seed-jét hogyan tudom leolvasni ?



2012. okt. 17. 21:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Mentés .rar fájlban: www.2shared(PONT)com/file/jlSmwaof/DJ_online.html
2012. okt. 17. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, mindent próbáltam és csak annyit értem el hogy 5 másodpercig lehet játszani...


Itt a seed: -412138450046967358

2012. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Újragenerálom a pályát és megpróbálom kitalálni hogy milyen cuccaim voltak. Jó lenne tudni hogy mi okozhatta a fagyást... Semmi extrát nem csináltam csak beírtam az item keresöbe a "red" szócskát, és lefagyott. Ha erre választ tudsz adni akkor legközelebb megpróbálom elkerülni a problémát.
2012. okt. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!