Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb tekken 6 vagy...

Barni2008 kérdése:

Melyik jobb tekken 6 vagy tekken tag tournament 2?

Figyelt kérdés

tekken 6 6000ft

tekken 2 tag tournament 11000 ft


2012. okt. 15. 19:36
 1/4 Queasy ***** válasza:
Igaz én nem játszottam ezzel a 2 résszel, de ha jól rémlik, akkor anno nem volt valami jó fogadtatása a hatodik résznek, ellenben a Tag Tournament 2-t nagyon dicsérik.
2012. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mind a kettőt imádom de a ttt 2 osszetettebb és jobb. ha csak az egyik lehet es van rá pénz akkor megéri a ttt2.
2012. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tekken 2 Tag Tournament-t meg lehet kapni már 8500-ért is bontatlanul!
2012. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 istenkillakikitt válasza:
En 7000-ert vettem a tag tournamentet es sokkal jobb mint a 6 dlc-kel eggyutt 59 karakter van benne szebb sokkal elmeny is jobb azert eleg jo erzes hogy szinte az osszes tekken karakterrel tudsz lenni ha uj ha regi + a palyak is szerethetoek es viszonylag sok is a fight lab is 6x jobb a scenario campaing-nel bar joval rovidebb de a scenario mocskosul nehez es semmi poen nincs benne a fight labb-on tudtam rohogni
2013. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!