Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor végig vittem a...

Bri11 kérdése:

Most akkor végig vittem a Star Stable 3-t?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a Star Stable 3 játékommal.Végigvittem azta futamot (nem a Rocky-futamot,hanem a másikat) aranyéremre.Most már minden érmem megvan és 11-es szintű vagyok.A térképet lekicsinyítettem,hogy keressem,hol van a sárga pont,ahol feledat van.De sehol nincs!Csak kék.Most mit csináljak?Végig vittem a játékot?:O Mert a telesbe 24-es szintű voltam,és még mindig nem volt "vége" a játéknak.Akkor?

2012. okt. 13. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vége van a játéknak, mert nekem is így van... A kék jel a gyakorlás, amit többször is megcsinálhatsz, ha már megszerezted mind a 3 érmet.

Am bocsi, hogy itt megkérdezem, de a teles részbe hogyhogy 24 szint van?:O Nekem ott is 11 :O

2012. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de kár,pedig úgy játszottam vele még...:( Igen,tudom mit jelent a kék.

Komoly?Mert nekem oszt.társamnak mindegyik Star Stablee-je megvan,és őt nagyon ritkán engedik gépezni,ezért hogyha elkérdem valamelyiket,kölcsön adja.Múltkor a teleset kértem kölcsön,és nagyom sokáig játszottam vele,egészen pontosan már a 24-es szinten jártam,és akkor letöröltem a gépről a játékot,mert meguntam hogy minden csak hóból áll,és visszaadtam a játékot.Még arra is emlékszel,hogy a lovam egy szürke Arab telivér volt.És úgy érzem,hogy még tovább is játszhattam volna,hisz szerintem a telesbe sokkal több feladat van,mint a tavaszba.De majd most pár nap múlva nemsoká vissza viszem a játékot és kölcsön kérem az őszit.

2012. okt. 17. 19:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Húha,most jó sok mindent elírtam...Ne értsétek félre.
2012. okt. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!