Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed 2-ben az...

Assassin's creed 2-ben az éden almát Ezio honnan szerzi meg?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam és szerintem onnan amikor Altair páncélját megszerzi és vele együtt ott van az alma is.De ha nem igy van akkor valaki elmondaná hogy?Már végigvittem mind a 4 játékot ac2-t 4x bh-t most fogom 2.-ra es a rv-t is.De a bh es rv nem fontos abbol sokat nem tudok meg:PSzoval a 2-be honnan szerzi meg?

2012. okt. 13. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettesből emlékezz vissza. Velencében vagy. A kikötőből hozták Ciprusról. Követni kell őket egy ideig, utána megölni egy őrt, beöltözni a ruhájába, és mikor Rodrigo elé kerülsz, jön segíteni a többi haverod (Mario, Niccoló, La Volpe...). És ekkor szerzik meg.
2012. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja a frigy ládában van amit viszek magammal mikor beöltözök?Értem már emlékszek az a kalap szeruseg :D Ac1-ben is benne van az.Köszi a választ.Nem is tudom hogy nem gondoltam erre:)
2012. okt. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!