Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dota 2 ingyenes lesz?...

A Dota 2 ingyenes lesz? [Többi lennt]

Figyelt kérdés
Megvettem Steamon a Dota 2-t 28€-ért, és most olvasom, ingyenessé akarták tenni a megjelenés előtt. Hát, nekem nem úgy tűnik, hogy ingyenes, de az lesz? Kidobtam 28€-t? Vagy végül ezt a tervet kidobták az ablakon?

2012. okt. 13. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes is lesz, akkor biztos, hogy aki megvette, nagy előnyt fog élvezni, több dologhoz lesz hozzáférése, mint aki "free to play". De valószínűleg nem lesz az, szóval nem dobtál ki semennyi pénzt.
2012. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes. De, ha megnézed Steamen a játékot, akkor a címébe ki is írták, hogy Early Access, azaz ez még csak a béta, amit ingyen osztogattak korábban. Megjelenéskor free to play játék lesz, de akik fizettek érte, azok kapnak extrákat és esélyesebbek lesznek a játékban, csakúgy mint a többi f2p játékban.
2012. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi? Nekem már megvan a teljes játék. Már megjelent. :D
2012. okt. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!