Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Xbox 360) Hogyan tudom...

(Xbox 360) Hogyan tudom aktiválni az online belépőt Fifa 13-ban? (tovább lent)

Figyelt kérdés
nem tudok online játszani mert azt írja töltsem le de nem engedi akármit nyomok :(

2012. okt. 12. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kilépsz a dashboardra, ott megnyomod a guide gombot (xbox gomb a kotroller közepén), balra lapozol, megkeresed azt, hogy "reedem code", arra rákattintasz, bepötyögöd az online passodat, és kész.
2012. okt. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés megcsináltam de nem fogadja el meg a kötőjeleket sem oda írja ahova kellene :((
2012. okt. 13. 09:29
 3/9 anonim válasza:
nekem is hasonló a gondom csak PS3on beírom a kódot de a irja hogy invalid
2012. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helló! Én is xboxos vagyok,jól mondta az első a reedem code-hoz kell beírni,a kötőjeleket magától írja be, 5-5 karakter után(nem tom hogy a fifánál ez van-e de a xbox gold kártyán 5 karakter után maga írja be a - jelet)

Ha így se fogadja el akkor vidd vissza a boltba ahol vetted,lehet majd kérik hogy hozzad be az xboxot hogy nem hazudsz-e és majd megnézik hogy aktiváltad-e már,ha az ő hibájuk akkor adnak újat.De lehet valamelyik gyerek kitalálta véletlenül,vagy elírta a sajátját és a tiédet írta be.

Vidd vissza a boltba ha nem megy!Remélem segítettem.

Üdv.

2012. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ne ez a gond mert próbáltam 3 játékkal (Fifa 12,Fifa 13,és Fifa street) de hiába írom be a redeem cod-hoz ha megnyomom hogy "Done" Hibaüzenet isn't valid stb. Mi lehet a baja ?? :(
2012. okt. 13. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Használtan vetted a játékokat? 2. vagyok
2012. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani át kellett állítani a profilom felnőttre.Am új és eredeti a játék :DD
2012. okt. 14. 14:20
 8/9 anonim válasza:
szaisztok nekem is ugyan ez lenne a gondom,te a korodat hol aállítottad át?mer én azt sem találom..:D
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok nekem is ugyan ez lenne a gondom,te a korodat hol aállítottad át?mer én azt sem találom..:D
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!