Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon vagy Nfs most...

Forza Horizon vagy Nfs most wanted 2012?

Figyelt kérdés
Be akarok ruházni egy jobb autós játékba, a forza horizon is szabadon bóklászós game lesz? Szerintetek melyiket vegyem?
2012. okt. 10. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Need For Speed Most Wanted óta egyik nfs sem tetszett, de most újra egy Most Wanted, meg ahogy megnéztem a gameplayt, inkább a Most Wantedra szavazok.

http://www.youtube.com/watch?v=m24BQwYLcng

2012. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a most wanted a legnagyobb kedvenc, rongyosra játszottam egyszerűen imádtam! Köszi a videót már láttam, nagyon jó de mi az, hogy bedriftel a kanyarba?? Ez gagyiság..mint a Hp 2010-be :/ Az egyik videón így láttam, vagy ne bízzak ezekben az előre bocsáltott videókban? Nagyon remélem, hogy 30-a előtt kiadnak egy demót! A forza Horizontot nagyon dícsérik... Amúgy most a Shift2-vel játszom szerintem nagyon jó lett! Köszi a választ :)
2012. okt. 10. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Horizon. Töltsd le a demot live-ról, és nem is lesz kérdés. A most wanted nekem inkább burnoutnak tűnik.
2012. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még most nem vagyok Gold tag, remélem hamarosan feloldják Silver-re is :/ Egyátalán silver-en le tudom majd tölteni a Forza horizon demót? Hogy müködik ez?
2012. okt. 13. 20:05
 5/7 A kérdező kommentje:
A Forza horizon nekem egyátalán nem tetszik. Leszedtem a demót, megnéztem de inkább maradok a Most wanted-nél :)
2012. okt. 18. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
én dél óta tolom eredetin a Forzát és isteni!
2012. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálam most jelenleg egyik autós játék sem hozza vissza azt a sebességérzetet/mámort és élményt mint a Shift 2! Ettől függetlenül persze jó a Forza, de aki játszik/játszott a Shift 2-vel tudja miről beszélek :)

A most wanted pedig egy gyöngyszem ebben a műfajban és ha csak fele annyira lesz jó mint az eredeti Mw, akkor is tuti lesz! :) Szóval mégis csak azt kell mondjam, hogy ez az új forza szép meg jó de nekem nem adja..köszi a válaszokat és jó játékot nektek! :D

2012. okt. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!