Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy értve: Tegyük fel, hogy...

Úgy értve: Tegyük fel, hogy ismeritek Játékhostot, ha kéne nektek egy szerver akkor mi győzne meg titeket, hogy innen rendeljetek, mi fogna meg az állandó akciókon és az extákon kívül, mi hiányzik az oldalról? Kritikákat is várok!

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 22:15
 1/4 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Más us rendelt tőlük és nem csalódtak, mert nekik minden tökéletesen megy.
2012. okt. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ahogy az első mondja.Más ügyfelek pozitív vissza jelzései.


De ha nincsenek,jól jönne garancia hogyha az első hónapban bármivel elégedetlen vagyok,vissza fizetitek a pénzt vagy az első hónap ingyenes esetleg akciós áron vagy valami.


Valamint csak a Minecraft szerver ajánlotot olvastam,de ami szemet szúrt:


Kezdő adminoknak 99%-os segítségnyújtás!

Na most nem értem mi akar lenni ez hogy 99%.

Vagy segítek valakinek vagy nem.Olyan nincs hogy félig meddig 99%.Mégis mi tartozik ebbe a 99%-ba bele?

Az én szememben ez így gáz.Szerintem foggalmazzátok át hogy mindenben segítetek ha valakinek nincs tapasztalata és tegyetek is úgy.


Emelt díjas SMS rendszer 53%-os jutalékkal...

Na most ezt így hírtelen nem értem hogy jutalék tőlem nektemók vagy tőletek nekem.De mindenféleképp változtatni kellene.

Elvégre fizeti az ember a havi díjat a szolgáltatásotokért és ha némi pénzt keres vele még annak is több mint a felét vagy majdnem a felét adja nektek?

Ez enyhén szólva is pofátlanság,kifizetem a havidíjat a szolgáltatásárt ha pénzt keresk vele az-az én befektetett munkám gyümölcse és szeretném azt érezni is.És nem ilyen számokra gondolok hogy 50-50,51-49.

Hanem egy olyan számra ami tényleg azt sugalja hogy megtérül a befektetett energia.Mondjuk 70 nekem 30 nektek.Ez egy fer ajánlat lenne ami azt sugalja hogy nem kispályások vagytok és nem akarjátok a bört is lehúzni rólam.De az 53 vagy 47% jutalék plusz a havi díj nem túl bizalom gerjesztő számomra mert azt sugalja hogy meg akartok kopasztani.


Végül,ha jól látom Assasins Creed szerver ajánlatotok nincs.Akkor mégis mit figyel ott a bal lasó sarokban egy Assasin?


Őszintén szólva az oldalatok nem sugall elég profizmust nekem.De ezt ellensújozná ha lennének vissza jelzések más ügyfelektől de amíg azok nincsenek más nem tudna megyőzni csak amiket felsoroltam.

2012. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerbusz, köszönöm az ajánlatokat. Válaszolnék egypár kérdésre itt is. Az emelt díjas SMS rendszert mi a Netfizetés.hu -tól vettük igénybe, ahova csak legális cégek regisztrálhatnak és megkapnak 53% jutalékot, azaz mi semmit nem veszünk el. Az Assassin's Creed kép két dolog miatt van ott. Első: Régen árultunk e játék szervereit, de mivel kereset nem volt rá, ezért megszüntettük. 2. Azért nem néz ki ott rosszul sem :). A 99% SZINTE minden, de miután 60 ügyfelünk van és naponta jönnek a megrendelések, melyek fele nem kerül kifizetésre, így elég sok időt igényel a hoszting, amit nem sajnálok, nem ezért mondom. Nos szervereink 80% -á Minecraft, amely konfigolása napokba is telhet SŐT olyan pluginoknál, amelyekhez még építeni is kell lásd: Towny, még több hétbe is. Sokan azt várják el tőlünk, hogy mi építsük meg szerverüket, de sajnos ebben nem tudunk segédkezet nyújtani illetve abban sem, hogy ha 5x -szer átírja a slotot vagy letörli a szervert az egész tartalmával, akkor azt minden egyes alkalommal szépen elmagyarázni. Természetesen nem rögtön leharapjuk a fejét, hogy így és úgy de miután már a 3 -szor is ugyanezt megcsinálta, az után kicsit szigorúbban, természetesen úgy, ahogy azt egy bérlőnek kell megmondjuk neki, a dolgokat, amelyet vagy meg ért, vagy nem. Ilyenkor mi egy kis idő elteltével, hogy átérezze nekünk milyen érzés megcsináljuk szerverét és kezdődik a folyamat előröl. Talán megérhetted hogy értettük. Köszönöm, hogy elolvastad.

Márk

2012. okt. 22. 19:01
 4/4 Wolfenstein2000 ***** válasza:
jó. ééééééés... ez melyik játéhost? :D
2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!