Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket választanátok? Fifa...

Melyiket választanátok? Fifa 13 vagy pes 13 pc-re?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind 2 jó , nemtudnék dönteni , talán a fifát de csak azért mert többen vannak online.
2012. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi én is igy vagyok vele az a baj h a PES az szerintem többet foglalkozik a pc-s verzióval mint a fifa , viszont a fifa 13 jobban sikeredett,jobban mozognak benne az emberek,a pes most ezt eléggé a fia alá csinálta.


A válaszodat azért köszi ;)

2012. okt. 3. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem néztem vidit róla, nem is játszottam vele, de haverok közül sokan azt mondták hogy a fifa 13-nak most elég gagyi lett a grafikája, én nem tudom... de nekem mindig is jobban bejött a FIFA! :)
2012. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FIFA 13, főleg most mert baromi sikeres lett! PES meg nem sokat változott az elődeinél.
2012. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen igen szerintem is a pes 13 még rosszabb is lett mint a 12 köszi a válaszokat
2012. okt. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!