Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem jön be a Tekkit Craft!...

Nem jön be a Tekkit Craft! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A Hu-Minecrafttól töltöttem le a rendes minecraft kliensemhez a Tekkitet, magyar nyelven. Átváltottam a beállításoknál, minden ment, bejelentkeztem, létrehoztam egy új világot. Játszani akartam vele, de most, 15 perc után sem jön be. Nem fagyott le, fut, tudom mozgatni az ablakot, meg az egérmutató is látszik rajta. Mit tehetek?

Jelenleg még csak 32 bites Javám van, de keresem a 64-eset. Win 7 van a laptopomon.



2012. okt. 3. 14:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy az van még mindig kiírva:

"Világ betöltése" Alatta: "Világ konvertálása"

Azért csodálkozom, mert nem valami lassú a laptopom.

2012. okt. 3. 14:49
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem mondtam/írtam, h normálisan be tudom zárni.
2012. okt. 3. 15:08
 3/7 Dumbass válasza:
A) a Hu-Minecraft SZAR nem modolható normálisan és buggos is!
2012. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a másik gépemen meg elindul.
2012. okt. 4. 13:59
 5/7 eugwfze válasza:
nem rossz a hu minecraft de a tekkit egy érdekes faj elvégre 25 modot futtat egyszerre a laptop nem jó minecrafthoz főleg nem a tekkithez egyszerűen gyenge nekem is volt ilyen problémám
2012. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dumbass válasza:

Ja ez mondjuk igaz de ha jó laptop akkor a Sima alap Minecraft -ot viszi :)

Amúgy meg szerintem nem nagy cucc hogy az a hülye Colos csak mindig átír 1-2 dolgot ( Bejelentkezés / Főszerver ) ennyi és ott az ö szar hu-minecraft -ja a föszervert azért kell átíria hogy ha bejelentkezel akkor A) elfogadja a loginolásod B) a szerverröl tölti be a skin -t mint az Eredetiseknek és ennyi!

2012. okt. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van valami ötletetek, h valami más magyar/német nyelvű Minecraftot honnan tudnék letölteni?
2012. okt. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!