Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 4-ben hogy lehet autót...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Gta 4-ben hogy lehet autót berakni és honnan kell letölteni azt? Valamint hogy javítsam a képet kissé fakó. sapphire ati radeon hd5750 512MB-osom van a cpu pedig egy 3 magos amd, a ram 4gb.

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik ténylegesen tudják.
2012. okt. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyenként letöltöd az autókat és berakod pl. SparkIV-gyel, vagy letöltesz valami packket, pl. Ultimate Vehicle Pack, de ahhoz a géphez hogy akarod? Így is eltudom képzelni, hogy mehet. Az autók még jobban fogják a gépeket.
2012. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt a keerdest nem egeszen ertem: "de ahoz a gephez hogy akarod?"
2012. okt. 3. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a géped nagyon gyenge és még rosszabb lenne rajta a GTA 4. Nekem volt olyan, hogy nem töltötte be rendesen az autókat, pedig nekem 8GB ramom van, meg egy HD7850 2GB-os vga-m, a 4 magos, 4,2GHz-es prociról ne is beszéljünk.
2012. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azon siman kellene futnia (8G ram, 2G videokartya....) amit te irtal.
2012. okt. 9. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a GTA 4...
2012. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doky45 válasza:

hello van megoldás nekem is ein gépem van mint neked csak nekem 6magos aproci és laggolt mint a .. aztán haverom mondta mit kell csinálni és megcsináltam és kajra mükszik fullgrafon laggmentesen : 1lépés h megnyitod ahova telepitetted

2.a launch exeéből csinálsz egy parancsikont3.jobklikk tulajdonságok a launchra és ott avan egy olyan h cél kitörlöd ami ttvan és beilleszted ezt:"D:\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestrictions -availablevidmem 512 -percentvidmem 100%

és tökéletesen fullgrafon fog menni azzal nem kell törödni h a játékban 500mbosnak vélia vidikarid mert nem számit remélem tudttam segiteni:D

2012. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!