Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Modern Warfare 2 + steam...

Modern Warfare 2 + steam account vissza szerzés key code alapján?

Figyelt kérdés
Megvan eredetiben az mw2 de elfelejtettem az adatokat(steam+email jelszó) a régi steamemhez amin a játék volt lehetséges csak a key alapján lekérni az adatokat?

2012. okt. 1. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen ,ha jól emlékszem igy kell : [link] itt regelsz egy accountot és írj ticketet a steam-nek hogy mi történt, ők kérni fogják hogy fényképezd le a cd kulcsot és a cd-t is hogy mind 2 látszódjon aztán ha ezt is elküldted akkor kérik az emailcímed és oda kiküldik az adatokat
2012. okt. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dear Steam! I have a problem with my old steam account

I lost all my user information (email,username and password).I am writing because i have a game in this account and i can't install in my new account

but i have a key code and i would like to ask how i can recover my game?

(Call of Duty: Modern Warfare 2)


Ezt írtam, egyenlőre még nem válaszoltak de most eléggé elbizonytalanodtam mert ezt olvastam az oldalon:

Ahhoz, hogy a CD-kulcsot áthelyezzék a fiókodra, rendelkezned kell egy másolattal az elmúlt 90 napon belül kiállított hiteles vásárlási nyugtáról.


a játkot kb 2 éve kaptam

2012. okt. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!