Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lassul a Fifa 13?...

Miért lassul a Fifa 13? (Bövebben)

Figyelt kérdés
Ma jött meg nekem a Fifa 13 játékom eredetibe, semmi gond nem volt vele, mindössze annyi, hogy a játék iszonyat lassú meccs közbe, a menübe teljesen jó meg minden, de meccs közbe mintha lassitott felvételt néznék... A gépemnek bírnia kell... De még a legrondább grafikai beállításokon is ezt műveli, komolyan nem tudom már mit csináljak vele... Eléggé idegesítő, főleg, hogy pénzt adtam érte...

2012. okt. 1. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:

AMD Athlon X2 2,6 ghz proci

GTS 250 1GB videokártya

2GB 800 Mhz ram


Nem hiszem el, hogy ennek nem kéne bírnia, a fifa 12 full grafikán futott normálisan...

2012. okt. 1. 20:03
 2/9 anonim ***** válasza:
drivert frissítsd , esetleg tedd újra a windows-t
2012. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem fogom újra telepiteni a windowst ez miatt ugyanis a Max Payne 3 full grafikán fut pedig az joval többet igényel, a drivert pedig tegnap frissítettem.
2012. okt. 1. 20:57
 4/9 nybalint2001 válasza:
de telepítsd újra legaLÁBB VINDOVS 7-ED IS LEHET!!
2012. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
felesleges lenne ugyanis a játékkal van a hiba, szarul lett optimalizálva.. 30/sec képkockasebességre kell állítani és így müködik rendesen még full graffal is... remélem másoknak is tudok ezzel segiteni...
2012. okt. 2. 19:06
 6/9 anonim válasza:
Ha win 7-et raknál rá a géped jobban kihasználna mindent.És sok esély van rá hogy normálisan fog futni.
2012. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert szted nem windows 7-et használom már amióta megjelent? uristen ember.... -.- hagyatok má ezzel a hülyeséggel már ugyis megoldodott saját magam megoldottam.... ki az a hülye aki XP-t használ még ma is... jesszus emberek hol éltek... ne idegesítsetek már fel értetlenek....
2012. okt. 8. 08:59
 8/9 A kérdező kommentje:
ti vagytok a nagy gép zsenik mi? telepítsd ujra majd jobb lesz, persze tuti.... -.- nagyon értetek hozzá, kár ide ki írni infos kérdést mert kb senki nem ért itt a géphez... attol h ujra raknám max 1%-ban jobb lenne tudatlanok... de má ugyis megoldodott és még újra se kelett telepitenem a windowst na ennyi... ti aztán nagyon értetek hozzá...
2012. okt. 8. 09:01
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok, nekem is ez a problémám a FIFA 13-mal eddig jó volt most meg lassított felvétel van. Próbáltam azt a 30/s képkockásat, de az se segített. Tudnátok segíteni, hogy ne rakjam újra a Windowst??
2012. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!