Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olcsón mondani,...

Tudnátok olcsón mondani, olyan konfigurációt, amelyen a gta4 szépen fut el? pl Processzor ram videókártya

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nehéz dolog. Ahány féle konfiguráció, annyi féle képpen fut rajta. Ha szép grafikát akarsz, nyilván a legújabb hardverekkel tudsz bivaly gépet kihozni. Nem utolsó sorban pedig feltenni különböző grafikai modokat.

Én amin játszottam vele (rongyosra moddolva, kicserélt járművekkel, fegyverekkel, modokkal stb. és közepes graf beállítás mellett, akadozás nélkül, egy Asus K50AB Notebook.

De konkrét konfigot nem igazán tudnék említeni, amit olcsón össze lehetne dobni, és még jól is fusson.

Asztali Pc-n nekem minimum beállításon jól futott, de az csak tényleg minimális, a béka segge alatt van.

Konfigom:

-Oprendszer: Windows XP SP3 32 bit

-Alaplap:Gigabyte 945 GCM S2C

-Processzor:Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200, 2.20 GHz

-RAM: Kingston 800 MHz DDR2 3Gb

-Videó kártya: ATI/AMD Asus Radeon EAH 3450 256 Mb DDR2 64bit PCI-E Express 2.0 Shader Model 4.1 DirectX 10 támogatás.

-Tápegység: Codegen 400W


Ettől jobbat kell! XD

A www.gta4mods.com-on kérdezz rá inkább.

Ott megmondják a frankót.

2012. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És tedd fel sorjában a patcheket.
2012. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!