Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet átváltani TP-t? (WoT)

Hogy lehet átváltani TP-t? (WoT)

Figyelt kérdés

Na szóval az van h most kijött az új pach és olvastam egy olyat h az elit tankokról át lehet váltani a TP-t.

Ezt írja: "Nincs elég tapasztalat. Szerezd meg csatából vagy váltsd át a tapasztalatot az elit járművekről" Ez most akkor hogy is van? Van egy elit tankom sőt nem is egy de sehogy se tudom megcsinálni ezt az átváltást... Lehet ilyet csinálni valahogy vagy feleslegesen próbálkozok?



2012. szept. 27. 18:35
 1/8 Szőrös Kacsa válasza:

Ha veszel aranyat, akkor aranyért cserébe tudod átváltani


Minden 1 goldért = 25tp

Tehát 12 goldért 12*25tp stb...

2012. szept. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahhha hát ez így nagy kicseszés... nincs értelme az elit státuszt megszerezni akkor...
2012. okt. 1. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
De mert felgyorsíthatod az embereid fejlődését ha elit a tankod.
2012. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de attól h most lesz egy jó legénységem abban a tankban annak nem sok értelme van oké játszol vele egy darabig meg élvezed de csak akarsz annál jobb tankot is nem?
2012. okt. 21. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor sokat számít, hogy 100% a legénységed, hamarabb rááll az ellenségre a célzás pl. és 100% után tudsz nekik képességet megtanítani amik hasznosak.
2012. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt értem de ha mondjuk van egy M3 Stuart-om akkor annál jobbat is akar az ember nem? :D Attól h az elit tank és 100%-os a legénység az nem sokat segít a fejlődésben. Esetleg egy kis kreditet lehet keresni vele meg talán egy nagyon kevés szabad tp-t.
2012. okt. 23. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze nem kis tankokra értem, csak majd a fölött megéri az embereidet magaddal vinni ugye ráfizetéssel. Ha ugyanolyan fajta tankba teszed át /úgy értem, hogy Light tankból Lightba, mediumból-médiumba stb/ őket csak 10% esik a tapasztalatuk ha másfajtába /pl lightból médiumba/ 20 % kot de még így is megéri, hisz 80% legénység az jó dolog. Nekem az 5 ös tiertől kezdve viszem az embereimet át az újabb erősebb tankokba mivel már vannak skilljeik így sokat érnek nekem.
2012. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem is tudtam h ilyet is lehet :D én azt hittem h visszaesik 0-ra :D na akkor csak volt értelme ennek a levelezésnek :D kösz :D
2012. okt. 25. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!