Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 Slim vagy PS3 Super...

Xbox 360 Slim vagy PS3 Super Slim?

Figyelt kérdés

Mondogatják, hogy a PS3 nem éri meg, meg nincs Online store stb...

Xbox állítólag olcsóbb és ott van Online Store, de mégis a PS3-at mondják többen h vegyek

Segítsetek pls eldönteni melyik legyen mert én nem tudok választani, Előre is thx...Ja, és nem akarom Flashelni.



2012. szept. 26. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

adalbert1 Mióta az új SLIM kint van azóta nincs semmi gond az Xbox-okkal. Viszont a SLIM PS3-ak 8-9 hónap után elhalnak. Vagy pont a garancia lejárta után lesznek sárga ledesek vagy olvasó hibásak. Csak a Microsoft nem csinálja azt mint anno a SONY, hogy lejárató kampányt indít. Pedig tudnék mesélni, Microsoft 10 nap alatt cseréli a géped, SONY meg másfél hónapig lese szar. Majd baszogatod őket és rá 2 hétre talán előveszik az ügyedet. . . . vásárlói visszajelzés, nem csak a levegőbe ugatok!


Ezt a cikket egy PS3 fórumról szedtem le.

2012. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jó döntés, nekem is slimem van, van ps store, INGYEN van a net és a regisztráció.

ha már megvan jelölj be PSN-en: IceTea1953

2012. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lázár Péter ***** válasza:
Jól döntöttél csak onlineon Uk-ra registrálj!
2012. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!