Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Természetfeletti...

Sims 3 Természetfeletti erőkben hogy tudom azt elérni hogy a zombik ne teleportáljanak a házamhoz?

Figyelt kérdés
Minden este kb 6 zombi van nállam és ha vissza is változtatom őket visszajönnek 2 napon belül.

2012. szept. 26. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
...borsóágyúk?
2012. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Lunala ***** válasza:
55%
Írd be, hogy testingcheatsenabled true, majd a shiftet nyomva tartva katt a postaládára és válaszd a Természetfeletti lényekkel kapcsolatos opciót(sajnos így hirtelen nem emlékszem, hogy pontosan mit ír ki, de biztos felismered) majd menj a természetfeletti lény törlése/elvétele(valami ilyesmi) opcióra és válaszd ki a zombit. Így egy időre az összes zombi eltűnik(mivel a játékbeállításoknál alapból nincs bekapcsolva, hogy ne legyenek zombik, így egy idő után újra feltűnnek.) Remélem segítettem! :)
2012. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Csak teliholdkor jönnek zombik :)
2012. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nállam minden este jönnek.:/ Megcsináltam amit írtál de ugyan úgy jönnek a zombik.:(
2012. szept. 27. 18:18
 5/22 Lunala ***** válasza:
Akkor viszont szerintem a beállításokban(azon belül is az utolsó fül) állítsd be, hogy ne legyenek zombik, így csak akkor lesz zombi, ha te átváltoztatsz valakit a Zombificarium-mal vagy mivel, illetve a bosziddal. :/ Igazából amúgy sem csinálnak semmit a kerted tönkretételén kívül. Nekem pl egyszer sem tudták megharapni a simem -.-"
2012. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lunala ***** válasza:
57%
*Friss* Most este kijött az 1.39-es frissítés, amiben elvileg javították a zombik folytonos felbukkanását. Vagy ma este, vagy holnap már lesz hozzá crack is. :)
2012. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) Azt megkérdezhetem hogy ha varázsló a simem kap-e majd olyan varázsigét hogy megölhet vele embert? És van olyan elixír ami feltámasztja a holtakat?
2012. szept. 28. 17:02
 8/22 Lunala ***** válasza:
Van egy ilyen arannyá változtató varászlat, azzal megölheted a másik simet. Halottfeltámasztó varázslat van, elixír nincs, csak az a külön zombis, amivel élő embereket tudsz át változtatni :)
2012. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
És azt mikor tudom kitanulni?:) Mármint a Halottfeltámasztót és a Aranyá változtató varázslatot?:) Mert nekem a simem állandóan varázsol de nagyon keveset fejlődik.:/
2012. szept. 29. 08:20
 10/22 Lunala ***** válasza:
Mindig nyomogasd azt neki, hogy Játsszon a varázslattal, és egy idő után fejlődik :)
2012. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!