Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek elég 330 FPS 1...

Horváth Ákos kérdése:

Szerintetek elég 330 FPS 1 airsoftnál?

Figyelt kérdés

az első AEG fegyverem lenne,és szeretnék megbizonyosodni arról hogy elég-e. Az erdőben lövöldöznék a testvéreimmel (NEM állatokra!)


fegyver: [link]



#Airsoft #AEG #AK-47 #Kalaschinkow
2012. szept. 25. 20:17
 1/8 Wiseletman válasza:
Igen elég, shotgunoknak sem adnak többet, rohamkarabélynak még szinte sok is..
2012. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. szept. 25. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Első fegyvernek bőven elég lesz. Bár én azt ajánlom hogy JG-ből ne AK-t vagyél hanem Cyma-t
2012. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egy nudli! 330 fps-sel nem fogsz tudni rendesen játszani főleg nem erdőben! Tapasztalat! A 330-as G36-osommal egész nap csak szenvedtem a lőtáv miatt és már kezdettelmenni a kedvem is tőle, aztán valaki kölcsönadta a 380-as M14-esét és akkor végre elkezdtem kiszedni az ellenfelet! Zsinórban 9 kilövés! Addig hiába láttam a gyereket ha nem találtam el mert egyszerűen a lassú golyó el se ment addig!

Egy 380 körüli fegyvert minimum vennék a helyedben hogy ne menjen el a kedved tőle azonnal!

30F

2012. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baromira nem az FPS határozza meg a hatásos lőtávodat. Nagyjából minden airosft fegyver hatásos lőtávja megegyezik, ez úgy 40 méter, full tuningos snipereknél extrém esetekben lehet 50-60 méter. Ebből a távolságból minden értelmesebb airsoft fegyverrel el kell találnod egy emberalakot. Ha nem találod el akkor ott a hop-up rendszerrel van gond ugyanis az határozza meg igazán a hatásos lőtávodat.


A nagyobb FPS-el azt éred el hogy a golyó rövidebb időn belül járja be a hatásos lőtávon belüli utat, nehezebb golyóval kevésbé hat rá a szél, és megnöveli az alap lőtávot !!!de nem a hatásos lőtávot!!! ez nagy különbség. Aki a hatásos lőtávon kívül lövöldözik a célpontra az egyszerűen hülyeséget csinál, mert ott már egyáltalán nem biztos a találat. Nekem az M14 Sniper!-em 390 FPS, az AK-m 310 fps körüli, a pisztolyom pedig 230 fps kb. Az összes tapasztalt airsoftos ismerősom fegyvere 350 fps alatti, csak az aeg sniperek vannak felette de azok is max 400 fps.


Előző. Avval a fegyverrel azért szenvedtél mert a G36-nak általában úgy szar a hop-up rendszere ahogy van (gondolom JG G36 volt), egyszer kaptam 3 darabot egymás után szerelésre, mindegyiknek szar volt a hop-up lenyomókarja. A lenyomót nem tudta eléggé lenyomni, nem pörgette meg rendesen a golyót és ezért volt szar a lőtávja. Plusz ehez még hozzáadódik hogy a G36-oknak nagyon könnyen elállítódik a hop-up rendszerük mivel nem rögzíti semmi sem a lenyomókart beállítás után. Beállítod és csak úgy van.


Az M14-eknek pedig a világon a legjobb a hop-up rendszerük, különösen a Marui kompatibiliseknek (Cyma, TM), de a CA is elég jó. Illetve a G36-okkal szemben ezeknek egy hosszú menetes csavarral állítod a hop-upját ami egyben le is rögzíti a lenyomókart.

2012. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elárulom neked hogy a csúcssznájper puskák 70 m-en csészealjnyi szórással lukasztják a papírlapot. (jútúb)


A G36-osomba sikerült szereznek 5KU kamrát és egy fatális véletlennek hála rájöttem mi a hiba oka.

Rendeltem shs adogatólapot a cnc-s fúvókához és összehasonlítva a gyárival homlokon ütött hogy a gyári adogatólap hornya középen van az shs-é elöl (0,5mm) és nem ért bele teljesen a fúvóka a hopgumiba. Aztán sikerült felhúzni 380 körülre, de a szilent szett most visszadobta 330-ra és siralmas. :) A hopup kapott a gumigyűrű alá egy zsugorcsőből vágott szalag alátétet és most szépen szorul.


Azt mondta egy ismerős hogy a 330 az lófsz, és a 380-ig cseppet sem arányos az útja. 380-nál már aránytalanul többszörös energiabefektetésbe kerül kihozni azt. Szóval az többszörös energia mintha mondjuk 300-ról növelnénk 330-ra.


A 350 meg a barátai kis távon jók, de egy 30 méterre már kell a 360-370 minimum.

Amúgy ez érdekes egy dolog mert mindenki aki oltogat hogy elég annyi is, 400 körüli űberatom puskákkal rohangál mifelénk.

2012. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balint@! válasza:
Persze hogy elég figyu ne hallgass ezekre az agyalágyultakra tisztelezt a kivételnek de 330 fps nem az számit hanem ahogy a srác mondta a hop up rendszerbe van lehet olyan is hogy 230 fps és a hop up ja ugy bevan allitva és jobban lo minteggy 330 fpsairsoft fegyver mert szarul van beállitva a hop up rendszere
2013. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szerelő srácnak van igaza. Saját példa: cyma m14 esemben egy piros hopup gumin és egy H lenyomón kívül minden gyári, bemérve 340 fps. Szélcsendben kimért 50m -en megvan a mellalak, persze távcsővel. Tuningot nem tervezek mert 50m az bőven jó és mert a tuningolt fegyverek sokkal hamarabb széthullanak. Vegyetek mindenkinek védőszemüveget is, minimum.
2014. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!