Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? GTA san...

Mi lehet a baj? GTA san andreas multiplayerben egy barátom megadta az IPcimét a szerverének és nálam nem működik! állandóan azt irja ki hogy Didn't conecting amikor bele megyek a játékba!

Figyelt kérdés
nála működik mert az övé a szerver meg mások is szoktak felmeni de én nem birok! esetleg tudtok olyan szervert ahol admin (administrátor) birok lenni? Irjátok le az IP cimet! Előre is köszönöm!!
2009. aug. 2. 17:33
 1/6 A kérdező kommentje:
meg van az ok kellet valami Hamachi! Inkább mondjatok olyat ahol admin birok lenni!
2009. aug. 2. 21:14
 2/6 anonim válasza:
Az én szerómon lehet hogy lehetnél admin, de értesz akármilyen adminscripthez vagy rconhoz vagy ilyesmihez? Nekem egy ilyen LSTDM LS life szerű szeróm van aminek a modját én csináltam és szükségem van adminokra. Ha érdekel a dolog válaszolj és megadom msn-t. Amúgy a hamachi egy olyan program ami online tud létrehozni LAN összeköttetést és sejtem mi a probléma nem lett volna szükség hamachira hanem másik ip cím kellett volna mer ehez nem nagyon értek de asszem azért nem láttad mer valahol máshol van a neted vagy nem tom ezért neked más ip cím kell, de lehet hogy ez már hülyeség de valami ilyesmi, nálam is ez volt a probléma. Mond meg a barátodnak hogy nézze meg a www.azenipcimem.hu oldalt és amit kiír neki ip-t ahoz : mögé rakja a portot és azt adja meg neked hogy odamenj. Azon kívül lehet hogy a barátod mikor írta a server.cfg-t a lanmode-ot nem jól írta. Remélem tudtam segíteni ;)
2009. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen sokat segítettél! És igen értek az adminscriptekhez tudom az adminparancsokat! Tudom hogy kiknek mi jár (kick, bann) olyasmi! 1,5 éve játszok ugyhogy tapasztalatom az van eléggé! 1-2 szerveren kínálták hogy legyek admin de végül semmi nem lett belőle! amugy msn-em sajnon nincs de van skypeom ha esetleg ez is jó lesz!
2009. aug. 14. 10:09
 4/6 anonim válasza:
Na az meg nekem nincs, xfire van esetleg? Ha az sincs akkor majd megoldjuk valahogy e-mailban.
2009. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na az van! de hogy adjam itt meg hogy más ne lássa? :S
2009. aug. 14. 19:10
 6/6 A kérdező kommentje:
elküldöm privátban!
2009. aug. 14. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!