Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit adjak barátnőmnek szülinap...

Mit adjak barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
egy éve imerem, nagyon jóban vagyunk. szereti a plüssöket, körömlakkot(de sok van neki ezekből), rózsaszín cuccokat, ékszereket(de allergiás, így csak az aranyat hordhatja...). olyan ötleteket szeretném, amiket vagy el tudok készíteni otthon könnyen, és mutatós, szép, vagy amit meg lehet venni...de nem drága. előre is köszönöm a segítséget!
2009. aug. 2. 09:27
 1/2 anonim válasza:
Valamilyen képet esetleg olyat még te is tudsz csinálni akár szalvétából. Vagy egy fényképtartót amibe benne van a fényképetek? Esetlek(én nagyon örültem neki)a barátnőmtől legutóbb egy szál rózsát kaptam és benne volt egy kaspószerűségbe(vágott virág és bele volt nyomva vmi bigyóba)és ki volt síszítve gyöngyökkel meg ilyenek nagyon szép volt és még mindig az mert kiszárítottam.Hirtelen jobb ötletem nincs...
2009. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!
2009. aug. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!