Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szerezzek zsetont?

Hogyan szerezzek zsetont?

Figyelt kérdés
hogyan lehet smssel zsetont szerezni a Howrse lónevelde játékban.Mire küldjek milyen smsben??
2012. szept. 22. 15:43
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én ma vettem 1 zsetont.Ezt ugy lehet hogy megfogod a mobilodat és ami fent van az oldalon telefon szám annak irsz egy sms t a szöveg az az legyen ami a teló szám fölött van kód utána küldés.rögtön kapsz egy sms t hogy sikeres vásárlást köszönjük és egy másik kód.utána az oldalon van egy kis rublika a telefon szám melett és abba ird be az a kódot amit kaptál sms ben
2012. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mész a profil> zsetonjaimhoz, küldesz egy sms-t CODE szöveggel a megadott számra, és amit visszaküldenek a kódot beírod a kis rubrikába. :D
2012. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem találom.a telo számot.
2012. szept. 22. 18:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Én beirtam a szülo email cimehez a sajátomat És igazoltattam is.
2012. szept. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!