Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 standard vagy...

Battlefield 3 standard vagy premium edition?

Figyelt kérdés
melyiket vegyem meg, melyiket éri meg jobban????

2012. szept. 22. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a premiumot ajánlom, kicsit drágább, de sok jó cuccot ad majd.
2012. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Premium Editiont. A BF3 legolcsóbb helyen is 8500 Ft-ba kerül, a Premium Edition pedig 12000 Ft-ba. Ha csak az alap BF3-at veszed meg, idővel úgyis hiányolni fogod az új pályákat, ezért be fogsz fizetni külön a Premium tagságra, amelynek az ára szintén 8500 Ft. Így 17000 Ft-ra jönne ki, szóval spórolnál 5000 Ft-ot a Premium Edition-nel.
2012. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőhöz annyit tennék hozzá, hogy Bf3 ~4000ft, prémium ~8000ft. Nem tudom ő miért tett rá kettes szorzót.
2012. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudom, hogy te miért tettél rá kettes osztót. Magyar boltokban 8500 Ft a legalacsonyabb ár, normál külföldi áruházakban is 50 €, ami még több. Maximum orosz kulcsként lehet 4000 Ft-ért beszerezni, csak aztán ne legyen meglepődés, ha az Origin bejelentkezéskor a "BANNED" feliratot tolja az arcodba.
2012. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, oroszként van 3-4000 körül. Nem látom semmi okát amiért ez bant érdemel, nem is kaptam azért mert oroszul vettem meg, az angol nyelvi csomagokat letölteni meg 10 perc sincs. (ne viccelődj szerintem, miért is kapna ezért BÁRKI is ban-t ? Logikáját magyarázd el)
2012. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!