Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks német oldal?

World of tanks német oldal?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy melyik ágon menjek?Maus vagy e100 felé? Az e100 erősebbnek írja, de sokan a maust javasolják.

Az se biztos hogy eljutnék odáig (nagyon lassan haladok) amig meg nem unom tehát melyik ággal járnék jobban tier6-8 ig?


2012. szept. 21. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

E-100-asom volt Mausom nem. Az E-100 ágat ajánlom ezért mert az ott lévő gépek nem rosszak. A VK3601, Tigris és E-75 nagyon jó gépek. A Királytigrisben és az E-100-ban picit csalódtam. Az E-75 sztem jobb mint az E-100.

Tigris és Tigris P: Tűzerőre egyformák, de a Tigris P jobban védet szemből azonban baromi lassú. Sztem a Tigris jobb.


VK4502 A, Királytigris: Itt sztem egyértelműen a Királytigris jobb(bár nekem nem jött be). A VK-t sokan szidják, hogy gyenge.


VK4502 P, E-75: Egyértelműen E-75. Nagyon jó védettség tekintélyes tűzerős és a mozgékonyság sem rossz. A VK nagy lomha monstrum és oldalról könnyen sebződik. Bár a frontpáncélja elég erős.


E-100, Maus: Hát ez viszont elég kétséges. Nekem volt E-100-asom és nem tetszett annyira. Az E-100 kicsit kisebb mint a Maus, de szintén óriási a célfelülete szóval ez nem számít sokat. E-100 gyorsabb, de a Maus jobban védett. Tűzerő nagyjából hasonló.


Én az E-100 ágat ajánlom, de az E-75-ig mert az E-100-tól ne várj csodát.

2012. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól döntöttem. Most van egy 3601-em csak egy kicsit offon vagyok a sok h*lye ember miatt, aki csak szidni tudja azt, aki naponta nem 4-8 órákat játszik és nincs prémiumja.
2012. dec. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!