Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki unja már a Minecraftos...

Ki unja már a Minecraftos kérdéseket?

Figyelt kérdés
Feljövök és azt látom hogy minden 2. kérdés hogy bi baja a minecraftan meg mért nem jó a minecrfatos szerver
2012. szept. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én unom de az se tudom mi az a Minercraft
2012. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
én is unom, de ugyanez elmondható a sims3 és gta4/SA -ra is.
2012. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 chrishu ***** válasza:
100%

Én is unom. Ha fölteszik azt a kérdést, hogy miért nem indul neki a játék akkor sír, hogy nem jön rá válasz...

Pedig ugyanerre a kérdésre válaszoltak kb 200 kérdéssel ezelőtt. Meg amikor próbálok valakinek segíteni privátba úgy tesz, mintha valami programozó lenne aki minent tud gépről...

2012. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
36%
Én unom nekem annyi a véleményem az ilyen kérdésekre csak 10 évesek játszanak vele kivéve 3 ember-t de most komolyan mi a jó benne pakolom a pixelt ide oda én 2011-ben ismertem meg de csak 6 hónapot birtam vele játszani
2012. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 chrishu ***** válasza:

4-es!

"csak 10 évesek játszanak vele kivéve 3 ember-t"

Ezt kifejtenéd bővebben?

2012. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Az 5 leggyakoribb válasz Minecraftos kérdésekre:

-Videókártya drivert frissítsd

-Java-t telepítsd fel

-META-INF mappát töröld

-Nem, nem megyek a szerveredre

-Vedd meg, akkor lesz skined


Egyetlen dolgot magyarázzon el nekem valaki. Mi a rákomért akar minden 10-13 éves gyerek saját szervert? Miért nem értik meg hogy a Hamachi sosem lesz olyan jó, mint egy normális hálózat.

2012. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"csak 10 évesek játszanak vele kivéve 3 ember-t"

Ezt gondolom te sem gondolod komolyan...HErBY,Covery,Katamori,Sirius 18 év felettiek,kettőnek családja is van,szóval ez durva általánosítás. Az játszik vele aki akar,én is játszok vele már 2 éve(16 vagyok) Szóval adj hozzá még legalább 5 embert :)

2012. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is több vagyok 13 évesnél és igazatok van miért akar mindenki saját szervert csinálni.Van egy baráti szerver amin játszok minek nekem mégegy ami a sajátom? Szerintem azoknak a kérdéseknek van értelmük amik a modolásról szólnak mert az tényleg nem olyan egyszerű és rendes magyar tutorial videó is alig van belőle.

Legallábbis nekem ez a véleményem.

2012. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!