Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek tetszik a Sims 3...

Nektek tetszik a Sims 3 természetfeletti erők?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek folyamatosan venni kell a kiegészítőket hozzá mert annyira imádja a játékot. Engem eddig egyáltalán nem kötött le a Sims 3(Se az 1,2) de ez a természetfeletti erők nagyon lenyűgözött :D Azt hiszem a fél szombatomat a Sims 3 előtt fogom tölteni :D Nektek is tetszik a természetfeletti erők? Szerintem ez az eddigi legötletesebb kieg.

20/F



#Sims 3 #the sims 3természetfeletti erők
2012. szept. 19. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fontolgatom hogy megvegyem-e de pár hónap múlva töredék ennyibe fog kerülni
2012. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Meg 1 hónap múlva az évszakok is meg fog jelenni:

[link]

2012. szept. 19. 14:06
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi, 2 hónap.
2012. szept. 19. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak olvastam róla, meg videókat néztem, de nem tetszik... nekem nem jön be ez a természetfeletti cuccos dolog. Jobban várom az évszakokat, az már a sims 2-ben is a kedvencem volt.
2012. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
November 16.-án fog megjelenni az Évszakok
2012. szept. 19. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nekem bejön (ajándékba kaptam, én biztos nem vettem volna meg). Jó pofa dolgok vannak benne, de ha azt nézzük, hogy sims 3 életszimulációs játék, akkor nem igazán tesz hozzá semmi érdemlegeset a kiegészítő a játékhoz.

Tudsz vérfarkast, tündért, szellemet, boszorkányt és vámpírt csinálni. Van pár új frizura és ruha hozzá. Na és persze egy új város. Mint írtam nekem bejön, de mivel, én azért szeretem ezt a játékot mert a lényege az életszimulálás, ezért nem vettem volna meg, mert feleslegesnek tartom!


Na az évszakokat már előre meg is rendeltem! (:


20/L

2012. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejött, amióta megvan, csak azzal játszok kb éjjel-nappal. :D

16/L

2012. szept. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem probáltam de annyira szerintem nem nagy szám a sims medieval jobban tetszik
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem még nem volt lehetőségem megvenni szinte semiket xddd cs az alap játékot+ a leszáll az éjt vettem meg >< de nem is bírná a gépem, szóval karácsony után mindet megveszem, és mehet a menet :D
2012. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem az évszakok és az egyetem kieg a legjobb ( The Sims 2-ben is ezek voltak a legjobbak )
2013. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!