Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion-ban a Spatalos szerveren...

Aion-ban a Spatalos szerveren Elyos oldalon milyen magyar légiók vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék belépni egy jó, összetartó barátságos légióba. Van egy 38-as sm-em és 49-es chantim. Minden ottani légió érdekelne.

Előre is köszönöm!



2012. szept. 18. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

jo osszetarto legiok nincsenek... legalabbis magyar nincs

a 2 meglevo karidnak a felhuzasa kb 4 het, ennyi ido alatt tobb infot osszeszedhettel volna jatekon belul mind amennyit itt kapsz

2012. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért csak van egy normális légió.:D am meg még ha ennyi idő alatt fel is lehetne húzni őket maxra, akkor is unalmas egy mmo egyedül..
2012. szept. 18. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

ugy irtam hogy meglevo karijaid, nem max lvl kari

gondolom kezdo vagy, akkor jobb lett volna az uj szerokra menj, rosz nezni hogy kiadtak az uj patchet, megis mar csak feleannyian jatszanak mind 3 honappal ezelott

[link]

2012. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogy értetted, hogy felhúzni?:D Én úgy hogy max lvl-re. Nem vagyok annyira kezdő. Május környékén kezdtem, csak kihagytam egy hónapot és nem rég kezdtem belem egint. Láttam hogy állnak a szerók, de azért nem akarok új karikat kezdeni, mert máshol többen vannak. Meg amilyen fórumokat láttam a játékosaik is spataloson voltak, csak hát manapság nem nagyon van friss fórum. Meg kell hagyni a 3.0 nekem is kis csalódást okozott.. Ennyit várni arra a pár dologra. Még ha sok munka is volt az új mapokkal azok csak a nagy kariknak jók, a kicsiknek nem sok újdonság a 2 housing map. Nah de azért remélem találok jó légiót spataloson.:)
2012. szept. 18. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyu, a 49-es chantert told ki minél előbb 60 ra, vele könnyű lesz party-kat találnod hiszen kevés healer van a szervereken nagyon, és menj nagy aktív nemzetközi légióba ez nagyon fontos, válassz olyat amiben magyarok is vannak akikkel eggyüt tudtok mindig játszani és aktívak.

Muszály , hogy nagy légióban legyél mert máskülönben nagyon sok szép dologról maradsz le.

2012. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

PvE magyar klánok elég sok van, PvP-ben elég siralmas a helyzet (tisztelet a kivételnek... de ilyen nem nagyon van sok :D. Nem tudom mik az igényeid, de ha nem vagy annyira PvP orientált akkor megtalálod a helyed hamar, csak írj az LFG-be.


itt egy aionos blog is: aionhungary.wordpress.com

2012. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!