Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks clan warrol...

World of tanks clan warrol kezdoknek?

Figyelt kérdés
Azt akarom megtudni,hogy egy klan mien elonyoket nyujt.Clan waron mit kell csinalni,meg mindent.Mennyit goldot kapsz csatankent vagy teruletenkent.Ezt neztem angolul csak nem tudok vmi jol ezert nem nagyon ertem,ha valaki elmagyarazna meg koszonnem.

2012. szept. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
énsem tom de örülnék ha vki elmondaná mer a fórum.. hát... az nincs! VII szinten klán nélkül elég gáz :P
2012. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha klánba vagy tank századokat szerveznek. Ha kikapotok a században az összes pénzt és tapasztalatot az elleség kapja ha ti gyöztök akkor ti egységesen. CW be vagyis Klán War ban meg Ha jol teljesitek akkor gold ot is kaptok de függ a klán vezetöjétöl.
2012. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sonor23 válasza:
nagyjából így van, de a százados nem teljesen. a nyertes csapat megkapja a vesztes csapat által kapott xp ill credit 50%-át (hogy arányosan vagy átlagosan az nem tudom) tehát a vesztes is kap valamennyi, bár nem sokat
2012. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!