Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a minecraft mert...

Nem indul a minecraft mert modolni akartam miért?

Figyelt kérdés
na az a helyzet hogy megnéztem ezt a sirius videót http://www.youtube.com/watch?v=SUQeqXV-dNE megcsináltam ezt és az hogy rámentem a minecraftra futattás és erorr java masin hiba és winrarbol csak onan tudtam nincs olyan hogy futattás nem tudom miért nincs de a lényeg hogy nem indul el mindent kitöröltem letöltöttem újra de még mindig ugyan azt írja ki segítsetek mert megörűlök

2012. szept. 16. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mikor belépsz pipáld be a "Force Update"-et és legközelebb töröld a META-INF mappát a minecraft.jar-ban mikor modolsz
2012. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de odáig se enged hogy start vagy valami így force updetolni se tudok mert nem enged be a játék azon részére se
2012. szept. 16. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Töröld ki a bin mappából a minecraft.jar t .Ne izgulj magától frissül ha kitörlöd így kapsz egy 1.3.2 es teljesen tiszta jar t.
2012. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és bizonyosodj meg arról hogy a mod az 1.3.2 vel kompatibilis-e.
2012. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a bin mappát hol találom?
2012. szept. 17. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Írd be a keresésbe/futtatásba (az utóbbi windows xp nél) hogy %appdata% ott nyisd meg a .minecraft mappát és abba lesz a bin mappa.
2012. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na igen xp van csak az a baj hogy az én felhasználom valahogy eltünt a futattás más felhasználóban megvan ott is jó lesz?
2012. szept. 19. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyk felhasználón van a minecraft.Mert ha nincs meg mert a te felhasználódon volt akkor nem hiszem hogy működik bár lehet hogy tévedek
2012. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát az én felhasználomon van de ezen nincs futattás,de a másikon van de ott is hiába telepítem fel a minecraftott ott is ezt írja ki
2012. szept. 20. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
ahol be tudod írni a futtatásba ott írd be és töröld ki a minecraft.jart.
2012. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!