Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felraktam újra a WoW-ot (...

Felraktam újra a WoW-ot ( 3.3.5-ös patch ), minden klappol, viszont mikor elindítanám a WoW. Exe-t, akkor azt írja, hogy hiányzik a common. Mpq fájl, ami ott van a Data nevű fájlban. Nos ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2012. szept. 16. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

de ha ezt kiírja akkor mi az, hogy minden klappol?

tolj egy repairt.

2012. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát,mert egy videó alapján csináltam meg,és minden úgy van, ahogy a videóban.

Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=fMPFa31CvF8

A feléig szól a telepítésről.

2012. szept. 16. 11:21
 3/12 anonim ***** válasza:
repair azt gó patch előlről
2012. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne állj neki WoW-ozni!


Régen,mikor még hatodikas voltam.Szép volt a hatodik első féléve.Bevallom,akkor is játszottam valamivel (Metin2),de azt csak kikapcsolódásként.Voltak még igazi barátaim,a szabadidőmet hasznosabban töltöttem el.Karácsonyra megkaptam a WoW-ot.Feltöltöttem.Ez is csak egy ártatlan játéknak tűnt,de aztán pár hónap múlva már csak ez érdekelt.Nagyon elrontottam az egész második félévemet és a nyári szünetet is.Csak a WoW-on járt az eszem.Hazajöttem,Wow-oztam,nekiálltam tanulni,gyorsan végeztem és megint WoW-oztam.Megvacsoráztam,megfürödtem és megint elkezdtem WoW-ozni.A nyári szünetben is egész nap csak WoW-oztam.Hihetetlenül elcsesztem.Nem is értem,miért foglalkoztam ennyit ezzel az undorító játékkal.Egyszer (Hála Istennek) meguntam.Beláttam azt is,hogy a Metin sokkal jobb volt.Akkor rontottam el mindent.Akkor még igazi kisgyermek voltam és az utolsó igazi kisgyermek évemet WoW-ozással töltöttem.Nagyon elrontottam.Egy év múlva ismét elkezdtem WoW-ozni,de Hála Istennek,hamar abbahagytam.Mostanában is sokszor gondolok arra,hogy milyen jó volt a hatodik első féléve,milyen jó volt az az időszak,amikor még nem WoW-oztam.

Szóval ne WoW-ozz!

Játsz inkább valami mással,pl.Metin2-vel,Minecraft-tal,akár GTA-val csak NE WOWOZZ!

2012. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4:

mekkora nyomorék vagy :D

2012. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó,én legalább már túlléptem a WoW-on...
2012. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én 2009ben hagytam abba, sose volt semmi bajom tőle pedig 4 évig szinte mindennap játszottam vele.

csak a lúzerek lesznek függők

2012. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyetértek előzővel.

4 vagy 5 éve hogy wowozok már kis kihagyásokkal változó aktivitással. Büszkén elmondhatom hogy vannak barátaim, és rengeteg haverom. Van életem nem függök 0-24. 4-es te egy rakás szerencsétlenség vagy, pláne hogy még a Metin2-t ajánlgatod ami az MMO-k legalja...

2012. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy mertek velem így beszélni?!Ti vagytok a pancser lúzerek,ti barmok!

És a Metin2 legalább nem okos akkora függőséget.És jobb is,mint a WoW.Én már csak tudom.Nagyon hosszú ideig játszottam velük.

2012. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Metin2 huzzadmár le magad , az nem játék , az 1 betüvel kevesebbes szóval SZAR!
2012. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!