Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam ből miért tűnik el...

A Steam ből miért tűnik el néha a mentés?

Figyelt kérdés

Gondolon nem vagyok egyedül, hogy már az embernek játszani sincs kedve, mert mindent csak ezen xar steamen keresztül lehet csinálni, amire annyira volt szükség mint egy púp az ember hátára, mert nemhogy akad tőle a többjátékos mód, de még olykor a mentés is eltűnik.

Na a panaszkodást félretéve, ha eredeti játékokkal játszanék akkor is eltűnne a mentésem a steamből? Vagy ez csak a kalóz játékoknál fordul elő.



2012. szept. 15. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mien mentés ? Mien játékkal ?
2012. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Queasy ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálhatsz, nálam évek óta tökéletesen működik.
2012. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig 4 játékból 3nál eltűnt a mentés, ezért gondoltam ez általános jelenség, azért nem írtam játékneveket. Amúgy Dead Island, Orc Must Die, Resident Evil 4. Úgy történik hogy mondjuk játszok vele kb. heti 3 alkalommal és akkor a következő alkalommal mikor betölt a játék már nem észleli a mentésem.
2012. okt. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!