Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlotok nekem, jó stratégiai...

Ajánlotok nekem, jó stratégiai játékokat? Kb olyanokat, mint a Mount And Blade Warband Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

1. sorban olyat keresnék, amibe egy "semmi"ként kezdeném, és utána nagy sereggel, híres hadvezér lehetek

2. sorba olyat keresnék, mint a Rome: Total war család, amibe Egy Factionnal vagyok, és ott minden hadvezért irányítok, nagy seregekkel



2012. szept. 14. 20:56
 1/3 Mr. Hapi ***** válasza:

Nem tudom, hogy te próbáltad-e már moddolni a MB warbandet, mert ha nem akkor próbáld meg. Például itt elég jók vannak: [link]

Ezen kívül ilyen még a King Arthur 1-2; és a Victoria 1-2. A többi meg csak random stratégia: Ages of Empires család, Sid Meier's Civilizations család, Black and White 1-2

2012. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amugy az a mb warband nem stratégiai sztem de mind1 amugy ot van age of mithology vagy age of empires 1,2,3, vagy diablo
2012. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de nekem mindegyikkel csak egy a bajom.

Hogy Királyként, vagy császárként kezdem, és az egységeket már kapásból kapom. akkor tudnál olyan játékot mondtnai, mint a M&B ?

2012. okt. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!