Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban miből legyen a...

Minecraftban miből legyen a házam teteje?

Figyelt kérdés
Az oldalát téglából építettem meg, de nem tudom, hogy milyen anyagból legyen a ház teteje. Nem ilyen szögletes házat akarok csinálni, mint amit mindenki csinál kezdéskor, hanem rendes tetővel, padlástérrel, stb.-vel...
2012. szept. 14. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Padlástér legyen deszka

Tető legyen rendes fa, amit még nem dolgoztál fel, elforgatva persze.

2012. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én fa lépcsőböl szoktam csinálni
2012. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A deszka jó ötlet, a nyers is, csak az nem tudom, hogy néz ki egy tégla házon, meg sok idő is megcsinálni, meg összeszedni (elég nagy házról van szó). A lépcső jó ötlet, de azt is talán téglából, vagy kőből. Kösz az ötleteket! Még annyit, hogy mikkel lehet egy ilyen lakást berendezni? Mert van eddig egy "könyvtár szoba, egy bűvölőasztallal, meg egy Saját szoba, ahol vannak a barkászasztal, ágy, kemencék, stb. Mondjuk ez egy szintre elég, a padlástérre meg nem tudom, hogy mit kéne csinálni...
2012. szept. 15. 14:01
 4/9 A kérdező kommentje:
nyers fát akartam írni...:)
2012. szept. 15. 14:02
 5/9 Vitéz Dániel válasza:
100%
Hallod ha lehet akkor inkább ugy csináld hogy magát a házat nyers fából és a tetejét feldolgozott fából és padlás részt azt deszkából hidd el így jo lesz :D
2014. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen lépcsőből és úgy szoktam csiálni. A házakhoz videót ajánlanék, a youtube-ról, csak írd be, hogy aronHD. Ő nagyon jó! :)
2015. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
Nád a há-zam te-teje te-teje ....... XD
2017. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akácia lépcső
2019. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Téglalépcső
2021. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!