Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kockulos jatekok?

Kockulos jatekok?

Figyelt kérdés

Ilyesmire vagyok kivancsi, mint a world of tanks,call of duty sorozat,age of empires reszei,counter strike,wow.

Csak "komoly" jatekok erdekelnek,annyi meg belefer ,hogy wowban trollok meg ezek vannak, de ilyen metin2os vagy final fastasy jatekok nem erdekelnek es a combat armshoz hasonlo gyengere sikeredett jatekok sem.



2012. szept. 13. 20:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
jah a fallout olyan elvont nekem,nincs benne élet,de a skyrim az jofelle,csak gyenge 1 gb ramos gepen van dual coros 8400as videokartyaval :S
2012. szept. 14. 12:56
 12/12 anonim ***** válasza:

A Fallout 3 nagyon jó játék habár először én is vissza vittem volna de nekiálltam és nagyon bejött.Jó a karakterfejlődés 13 képességed van és azok mellett Perkek is vannak amik a karaktered erősítik és a képességeid is fejlesztik.A fegyverek elkopnak készíthetsz saját fegyvereket is és robbanó szereket.A játék egy a nagy atomháború után játszódik azért ne várjunk tőle színes világot.De tényleg sok mindent lehet csinálni benne gyűjtögetni a különféle holmit amiből Pl: a robbanó szereket készíted,feltöröd a számítógépeket,zárakat törsz fel stb...És DLC-k is nagyon jók vannak bennük frankó unique fegyverek és öltözetek.Megéri játszani vele!

A Fallout New Vegas más hangulatú szintén jó kis játék.Ebben már lőszereket is gyártani tudsz magadnak és a fegyverekhez is vannak tunning kiegészítők itt kajázni,inni és aludni kell.Ha a elején a hardcore mód-ot választod.(szerintem az a legjobb igazi kihívás!).Mind két játék nagyon jó habár hangulatuk más de,az jön vissza belőlük aminek szánták őket,nem akar egyik sem többnek látszani.

2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!