Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb metin? Pumt2,...

Melyik a jobb metin? Pumt2, ddmt2, metin2mester, bmumt2? és mért jobb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 15:35
1 2
 11/11 antrax93 ***** válasza:
Hát jó kérdés de kettőt ki is lövök egyből mert m2m drága úgy vak kialakítva hogy prémiumozz, pumt2 túl könnyű sok kihasználható bugja és trükkje van a mai napig itemshopba olyat mondj amiből ne lett volna legalább 5 úgy hogy 1 forintot költöttem volna rá, bmumt2 sztem jó volt és asszem 150-170 között lehettem mikor 1 nap váratlanul megszűnt kb. 5 napot játszhattam vele max. és full pvp, jó felszerelések, nem vitték túlzásba az árakat, ddmt2 hát mit is mondjak nekem a Best volt mikor kezdődött és nem rontották el a Team tagok eleinte jó volt fejlődni, kereskedni, és mikor kiismerte az ember akár pár óra alatt 90+ ra fellehet menni, 12 fullos karim van mai napig ott csak már unalmas lett a végére mert kiismertem. Szóval Best ddmt2...
2014. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!