Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rresident evil 6, borderlands 2?

Rresident evil 6, borderlands 2?

Figyelt kérdés
meiket ére meg jobban megvenni resident evil 6 collector's edition (40000 ft) vagy Borderlands 2 Ultimate Loot Chest Limited Edition + Ajándék Poszter + DLC (37900 ft) szerintetek meik a jobb egyiket gyüjtőibe akarom megvenni szerintetek meik a jobb ???

2012. szept. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Resi rajongó vok tehát nekem az érné meg.
2012. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az áraknak azért nézz utána, én rögtön találtam olyan helyeket ahol legalább 10k-t spórolsz ha onnan veszed..


Mellesleg, hogy neked melyik lenne jobb azt nem tudom. Nekem nem jött be a borderlands első része, de itt nyilván nem a játékról van szó, hanem magáról amit a gyűjtői ajánl. (abból szerintem resievil nekem jobban tetszik)

2012. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem eleg dragak de ha kellene valasztani akkor a residentet valsztanam de te tudod hogy melyiket szereted vagy vedd meg mind a kettot ;)
2012. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Borderlands és a Resident evil 6 nem összehasonlítható az egyik fps, bonyolult fejlődési rendszerrel(borderlands 2) a másik nos egy akció horrorr túlélő tps kalandjáték...
2014. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem összehasonlítást kért, és különben is 2 éves a kérdés.. :)
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OKok két éves nem néztem... de az összehasonlítást azért mondtam mert a kérdés úgy szólt hogy melyiket éri meg jobban, és ezt leginkább akkor lehet eldönteni ha tudja hogy malyik miről szól és melyikkel játszana szívesebben, és mivel a két játék nem egy műfaj... :P
2014. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!