Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha kölcsön adja a barátom a...

Ha kölcsön adja a barátom a bf3 telepítőlemezt és feltelepítem akkor lesz multim?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 17:58
 1/5 Queasy ***** válasza:
Nem hogy multi, de szerintem még single se. Battlefield 3-hoz Origin program és a hozzá tartozó felhasználói fiók szükséges, hogy játszhass vele.
2012. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ba**meg.és ha megadja?vagy hogy csináljam?
2012. szept. 7. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az Origin fiókját adja meg, akkor mindenéhez hozzáférsz, ami BF3. Onnan le is töltheted a játékot, nem is szükséges a DVD. Különben is a telepítéshez is az Origin szükséges, szóval még az sem menne.
2012. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Originem nincs, de ha úgy működik mint a Steam (és miért ne működne úgy), akkor egyszerre kizárólag egy helyről lehet bejelentkezni vele. Ez nem túl nagy gond, ha azon is van offline kapcsolat, de multihoz online kell lenni. Én senkinek nem adnám kölcsön a Steam fiókomat.
2012. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg b*zdmeg! Ne legyél már ingyenélő!
2012. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!