Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A "Tom Claney's Splinter Cell...

A "Tom Claney's Splinter Cell Chaos Theory" nevű játékba a 3. pályát amikor a banka vagy, hogy kell átvinni?

Figyelt kérdés
Sikerült lemenni oda ahol a pénz tárolják, de a nagy páncélajtót nem sikerült kinyitnom, egyszerűen nem tudom hogy kell, mit kell nyomni vagy mit kell keresni?

2012. szept. 6. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Youtube.
2012. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is kerestem már... de mégsem találom magyar nyelvűen
2012. szept. 7. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott ahol a széf van ott van egy lépcső,Itt van egy ajtó ahol vannak szerények.Ott a vége fele van egy amit kinyitsz és kiveszel valamit.Még ne menny ki hanem menny a szoba másik oldalába itt van egy számítógép amit hackelj meg.Ezek után vissza a széfhez itt a bal oldali zárra rakj rá valamit a jobboldalit nyisd ki.Vigyázz csak akkor mikor zölden világit!Utána jöhet a bomba,amit tegyél a széfre.Menj be és csinálj meg mindent,de vigyázz kifelé van egy lézer.Ha ez megvan menj a kivonási ponthoz ami a kezdőhely.
2012. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!