Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb:...

Szerintetek melyik a legjobb: Call of Duty: Black Ops ; Battlefield 3 ; Call of Duty: Modern Warfare 3?

Figyelt kérdés

Én nemtudok dönteni, mert mindegyikben találtam hibát.:

-Black ops : túlságosan sok a profi játékos, csinálhatnának olyan szervert ami kezdőknek van, nekem PC-n akadozik amint meglőnek, vagy lőni kezdek valakit, a célzással vannak problémák, elég szögletes, nem lehet gördülékenyen irányítani, illetve a sniperekkel nem lehet quickscopozni.

-Battlefield 3: sebzésarány nagyon rossz, nehezen lehet megölni az ellenséget és ittsem a legjobb a célzás itt is akadozik, vagy hogy mondjam..

-Modern Warfare 3: különöseb bajom nincs vele, szokott akadozni néha-néha , meg könnyen lehet cheatelni benne.



2012. szept. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

szerinted hanyszor volt ez a kerdes felteve 1 ev alatt?

vegy jobb gepet es nem fog tobbe akadni

túlságosan sok a profi játékos, csinálhatnának olyan szervert ami kezdőknek van - QQ more

2012. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jólvan... valami egyéb értelmesebb válasz?
2012. szept. 6. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
bf3, a sebzésaránnyal az ég adta világon semmi gond nincs(leszámítva azt a nyomorult m16 ot), egy átlagos tár elég 3 emberre, ha több idő van célozni, akkor 4-5 re is, nem értem, hogy így hogy lenne nehéz legyilkolni valakit..
2012. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, light machine gunnal amiben 200 lőszer van xD :D amúgy meg sima fegyverrel nem hiszem..
2012. szept. 7. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az MW3 a legjobb.
2012. szept. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól függ mire mész :)

Black Ops - Jó grafika, Jó élmény

Modern Warfare 3 - Hosszú Singleplayer, jó kidolgozás

Battlefield 3 - Sok map, rövid single, Sok szerver

2012. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lmg vel pont,hogy nehezebb ölni, csak pontozva megy oda a legtöbb lövedék ahova kell, emiatt nem sokra mész azzal, hogy tudnál darálni. Csak egy kis háttér info: g3 normalon 35öt sebez testlövés esetén, ha 20-25 méteren belül testre lősz, fejre 2 elég, és van benne 20 lőszer. Számold már ki, hogy az hány emberre elég.;)

Csak azt nem érti meg a sok codos, hogy 1, itt van szórása a fegyvereknek 2,suppression, ismerős a fogalom? 3, ha darálsz, akkor a lövések túlnyomó része nem oda megy, ahova célzol 4, itt visszarúgása is van a fegyvernek. Ha ezekkel mind tudsz számolni, na, akkor eleg 3-4 emberre egy tár, akármilyen fegyverből(pisztoly kivételével, de az nyilván pánikhelyzetekre van kitalálva.)


Használj m16 ot, azzal minden szerencsétlen ölni - de azért olvasd el az attachmentek leírását is, ne rakj rá azért hangtompítót, mert menő.;)

2012. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!