Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti előrendelitek a Black Ops...

Ti előrendelitek a Black Ops 2-t vagy a MoH Warfighter-t? (ps3) (lent)

Figyelt kérdés
ha előrendelitek akkor írjatok egy igent és a PSN ID-teket.Az én PSN ID:BrendonHUN.Mert én is előrendelem

2012. szept. 5. 16:25
 1/9 A kérdező kommentje:
mind kettőt előrendeltem már:)
2012. szept. 5. 16:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Én store-n fogom megvenni!!! zabundia82 :) :)
2012. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lázár Péter ***** válasza:
Valaki leírná Ha előrendelem akkor mi van.BrendonHun ismerjük egymást.Peet04
2012. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt se tudod, hogy milyen lesz a Black Ops 2 és máris előrendeled. Nem kéne megtudnod előbb hogy jó-e egyáltalán és csak aztán veszed meg? Bár a CoD-ok terén ez így működik, a fanok mindig megveszik, közbe meg csak egyre csak szaródik a játék. Bocs az Offért de ezt be kellett írnom.
2012. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én is szeretem a CoD-ot de ez a Black Cocks 2 nagyon gyenge lesz a kiszivárogtatott informácók alapján.
2012. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én már előrendeltem a BO2-t! :D
2012. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utólsó ha ps3-ra rendelted elő akkor a nevedet írd már le légyszi.azért rendeltem meg mert nekem tetszik a cod és elmondom hogy azért rendeltem meg mert közeljövőben nem lesz olyan fps ami megfogott,moh az meg eleve jó lesz
2012. szept. 8. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Tetszett a cod, és úgy gondolod, hogy biztosan jó lesz a Bo2 is? Komolyan mondom egyes Call of Duty fanok még olyan codot is megvennének aminek minecraft grafikája van, super mario felülettel, csak akkor ha a CoD a nevében benne van.
2012. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok baratom megveszi es ezert en is de nem vagyok cod fan battlefield 3 forever
2012. szept. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!